O nás

ROZMANITOSŤ – KVALITA – NAPREDOVANIE

Od roku 2007, kedy vznikol názov Two Sisters, rozvíjame pre Vás ponuku v rámci Vašich požiadaviek a dopytu.

Snívate celý život o tom, aká budete úžasná mama pre Vaše dieťatko?Už počas tehotenstva sa plánujete vzdelávať v zložitých ,,materkých každodennostiach”?Snažíte sa nájsť odpovede na všetky problémy spojené s uspávaním, kojením, nosením, cestovaním, či prvým prikrmovaním Vašej ratolesti?

Sme Two Sisters shop pre mamičky, ich ratolesti, a v neposlednom rade nezabúdame ani na oteckov, či babičky. Už viac ako 10 rokov sme na Slovenskom trhu a snažíme sa každý deň Vám prinášať novinky zo sveta kočiarikov, detských izieb a módy.

Kvalita, bezpečnosť a certifikvoaní dodávatelia sú pre nás prioritou číslo jeden.

Viac o našich produktoch si môžete pozrieť na našom e-shope  Obchod Two Sisters.

Čo u nás nájdete?

  • kočíky
  • fusaky
  • oblečenie pre Vaše bábätko
  • detské izbičky
  • hračky

Spolupracujeme s veľkým množstvom dodávateľov zo Slovenska a zahraničia.

Popularita spoločnosti Two Sisters rastie 🙂

Vďaka nášmu úsiliu, o čo najkvalitnejšiu ponuku produktov a služieb pre Vás, ale i vďaka úsiliu našich kvalifikovaných zamestnancov, čo najlepšie Vás obslúžiť napredujeme.

Toto nás zaväzuje k tomu, aby sme na sebe neustále pracovali a naďalej Vám ponúkali produkty, s ktorými budete spokojní a dobré meno našej spoločnosti sa bude šíriť aj vďaka ním.

Ďakujeme za Vašu dôveru 🙂
Sme od malička s Vami a veríme, že to tak skutočne cítite.

Two Sisters

Niečo málo o nás

Lucia Kostolanská

Zakladateľka spoločnosti. Milujem deti a viem, že potrebujú to najlepšie už od narodenia. Rozhodla som sa vytvoriť miesto, kde rodičia tieto veci nájdu na jednom mieste. Najskôr išlo o malý obchodík s nie veľkou škálou vecí, avšak v súčasnosti tomu už tak nie je. Dnes nás môžete prísť pozrieť do našej obrovskej predajne v Trnave Tu nás nájdete.

Rovnako sa naše podnikanie rozrástlo do takých rozmerov, že vlastníme obrovské skladové priestory blízko našej predajne.

Natália Kostolanská

Som sestrou zakladateľky a spolumajiteľkou od roku 2014, kedy som sa rozhodla sestre pomôcť s rozrastajúcim sa biznisom. Avšak táto práca ma napĺňa, nakoľko mám vlastné deti a už keď sa narodili, vedela som, že to najlepšie pre nich nájdem u svojej setry 🙂